Про нас

«Франя» — це скорочене жіноче ім’я  від повного польського імені «Франтішка». Франя — це символ ще станіславівської господині-чистьохи, дещо старосвітської, дуже ретельної, працьовитої, в якої все в домі блищить чистотою і свіжістю. Вона завжди в роботі: пере, прасує, прибирає, чистить килими і ніколи не сидить, склавши руки. Крім цього, ця назва дещо нагадує нам і про наше місто – Франківськ.

Приміщення нашої «Франі» є затишним та практичним. До послуг відвідувачів 5 пральних та 4 сушильні машини, праски, столи для сортування та прасування. Зона очікування обладнана м’якими  стільцями, столом, телевізором та безкоштовним Wi-Fi. Тут навіть чай та каву відвідувачі готують власноруч – самообслуговування у всьому. Проте за бажанням клієнт може залучити до процесу адміністратора й той допоможе не тільки попрати й висушити, а і випрасувати всю білизну. Сам клієнт в цей час може відлучитись у своїх справах.

З власного спостереження можемо відзначити, що всі ці машини значно полегшують працю та економлять час, який витрачають господині на прання – скориставшись ними можна вже не сушити білизну тижнями на балконі й у кімнатах, не тягати праску по величезним підковдрам та простирадлам. «Франя» звільнить Вас від цих турбот.